اخبار

وضع آزادی و حقوق بشر در جهان

این وضع حقوق زنان در عربستان است. علمای عقب مانده وهابی فتوی داده اند که زنان در حد بز و شتر هستند!! و کشورهای غربی مدافع حقوق بشر از آن استقبال کرده اند؟ چون زنان را قبلا در حد اشیاء می دانستند حال ارتقا داده در حد حیوانات میدانند!!
دشمن با رویکردهای جدید تهدید بیولوژیک بر جهان می‌تازد/ دشمن آغاز به چرخه جدیدی از روش‌های حذف کرده است

عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) گفت: یکی از مهم‌ترین رویکردهای تهدیدات، تهدیدات بیولوژیک بوده که دشمن با استفاده از آن بسیاری از نخبگان کشور و جهان را حذف می‌کند.
سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی

سلامت نیوز:پروفسور علی کرمی،استاد بیوتکنولوژی پزشکی، طی یادداشتی به سلامت نیوز جنبه های ایمنی، حقوقی و اخلاقی تحقیقات بیوتکنولوژی، مهندسی ژنتیک و محصولات تراریخته را مورد بررسی قرار داد. سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید
یادداشت پروفسور علی کرمی درباره اظهارات تراریخته‌ای وزیر بهداشت

بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران در یادداشتی از وزیر محترم و مردمی بهداشت درخواست کرد ضمن بررسی اسناد و مدارک موجود از کشت انبوه تراریخته‌ها و همچنین برخی تحقیقات که نشان دهنده وجود برنج تراریخته در بازار است پاسخ شفاف و روشنی درباره وضعیت محصولات تراریخته‌ و برچسب زدن آنها در بازار ایران داده شود.
روش‌های جدید دشمن برای حذف با استفاده از عوامل بیولوژیک

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، طی ملاقات‌هایی با نادر طالب‌زاده، که از یک سال‌ونیم پیش در بستر بیماری به سر می‌برد، ترور بیولوژیکی وی را تشخیص داده و به مسئولان روش‌های نوین مبارزه دشمن را گوشزد کرد.
پروفسور علی کرمی بنیانگذار و موسس انجمن

استاد بزرگ علم ژنتیک و بیوتکنولوژی کشورمان با انتقاد از اخراج اساتیدی که دارای مدارج علمی عالی هستند، گفت: اعتقاد من بر این است که یک استاد دانشگاه، یک محقق و یا یک ایرانی که دارای رتبه‌ علمی و تخصصی است تنها موظف به ارائه خدمات در حیطه تخصصی خود نیست، بلکه موظف به اطلاع‌رسانی و آگاه کردن مردم و مسئولان نیز هست.