اخبار

ویژه نامه تراریخته

ویژه‌نامه «تراریخته» را در سایت راسخون که حاوی بیست و دو مقاله علمی با عناوین مختلف و ده‌ سخنرانی و فیلم در رد محصولات تراریخته را ملاحظه فرمایید.
محصولات تراریخته؛ نابودگر نسل‌های آینده

سلامت محصولات تراریخته  GMO) Genetic Modified Organism)  به عنوان یکی از مسائلی است که در ماه‌های گذشته و پس از مطرح شدن در رسانه‌های جهان، به یکی از دغدغه‌های منتقدین این آثار در کشور تبدیل شد. برخی از منتقدین تراریخته، یکی از انتقادات وارد به این محصولات را نامشخص بودن وضعیت سلامت این محصولات می‌دانند.
بیوتروریسم؛ نقض پنهان و پیچیده حقوق بشر

موسسه مطالعات حقوق عمومی دانشگاه تهران امروز در نشستی با عنوان «بیوتروریسم و حقوق بشر» با حضور کارشناسان و صاحبنظران به بررسی ابعاد پدیده بیوتروریسم و بایسته ها و راهکارهای حقوقی مبارزه با ترورهای بیولوژِیک پرداخت.
تأسیس انجمن بیوتکنولوژی توسط دکتر علی کرمی

پروفسور علی کرمی موسس انجمن بیوتکنولوژی در تاریخ ۱۳۷۶/۱۰/۲۱ . استاد دکتر علی کرمی پس از بازگشت از تحصیلات خارج کشور با تلاشی شدید و شخصی گرد آوردن افراد مختلف بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران شد.
پروتکل های صهیونیست ها برای تسخیر جهان

درباره پروتكل های دانشوران ارشد يهود كه متن آن در همين شماره از نظرتان می ‏گذرد، توضيحات زير ضروری است که در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید.