اخبار

دریافت لوح‌ برگزیده جشنواره‌ جهادگران علم و فناوری

امروز چهارشنبه یازدهم بهمن ماه 95 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما شاهد اعطای لوح‌ برگزیده جشنواره‌ جهادگران علم و فناوری به دکتر علی کرمی به عنوان رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بودیم که  به دلیل مسافرت  ایشان به جهت شرکت در همایش در استانی دیگر لوح تقدیر را آقای عالی زاده به نمایندگی دریافت کردند.
همایش بیوتروریسم

همایش بیوتروریسم با حضور پروفسور علی کرمی شاخص ترین پژوهشگر بیوتروریسم در ایران با درجه علمی دکترای بیوتکنولوژی از دانشگاه کپنهاگ دانمارک و فوق تخصص مهندسی ژنتیک از آمریکا برگزار می گردد.
حضور پرفسور کرمی از 11 بهمن ماه در مشهد مقدس

به اطلاع می رساند پروفسور کرمی از تاریخ ۱۱ بهمن ‌لغایت ساعت ۱۵ روز ۱۴ بهمن برای جلساتی در مشهد مقدس حضور خواهند داشت.  مراکز، دانشگاه ها، نهادها و مجموعه های فرهنگی مردمی، می توانند در ساعات خالی ایشان جهت سخنرانی در موضوعاتی که در ادامه می خوانید از ایشان دعوت نمایند.
تجزیه و تحلیل مزایا و معایب بالفعل کشت گیاهان تراریخته در جهان و پیشنهاد راهکارهای سیاستی برای کشور ایران

این نوشتار بیشتر با رویکرد مطالعه مزایا و معایب گیاهان تراریخته بر سلامت محیط زیست و کشاورزی می­ باشد و ضمن بررسی آثار بالفعل کشت این گیاهان بر کشاورزی و محیط زیست، با تجزیه و تحلیل گزارشات موجود، راهکارهای سیاستیِ اصولی برای اتخاذ تصمیمات مقتضی پیشنهاد داده است.