چرا از انقلاب دفاع میکنم؟

چرا از انقلاب و نظام دفاع می کنم و تا آخر برای حراست از آن و کشور و ملت دفاع خواهم کرد؟

(لطفاً قبل از هر قضاوت عجولانه با آرامش تا آخر بخوانید)

 

نه پست و مقامی داشته ام و نه مدافع حزب و جناحی هستم و نه حتی یک ساندیس؟! بابت دفاع از انقلاب خورده ام.

 بر عکس بخاطر دفاع از انقلاب چه توهین ها تخریب ها تهدید ها زجرها از دست منفعت طلبان خارجی و داخلی و دادگاه ها نکشیده ام ؟؟

 استاد دانشگاهی مستقل بودن را به هر نوع پست و مقام، شهرت، ثروت و ... ترجیح داده ام تا بتوانم حقیقت را بنویسم .

 

 چهل و سه سال از بزرگترین انقلاب قرن و بریدن دست استعمارگران و استثمار گران از ایران گذشته است. 

در ۱۲همن ۱۳۵۷ دانشجوی ۲۰ ساله ای بودم، یعنی بیست سال قبل از انقلاب را دیده بودم و از اوضاع و احوال کشور و مردم و اختناق وحشتناک حاکم آگاه بودم.

 فقط یک نمونه بگویم که از ترس سازمان جهنمی ساواک که توسط آمریکایی ها و اسرائیلی ها برای خفه کردن هر نوع اعتراض و صدای حق ایجاد شده بود برای شنیدن اخبار مثلا از رادیوهای دیگر مجبور بودیم در زیرزمین خانه پنهانی با سیم کشی آنتن گوش کنیم؟؟ 

اوضاع فاجعه بار تر از آن بود که خیلی از شما جوانان که ندیده اید حتی درک کنید؟ 

عقب ماندگی شدید علمی، فقدان آزادی های اجتماعی، فساد و فحشا و حاکمیت خانواده ای سلطنتی آلوده به فساد های کثیف اخلاقی و ... از همه بد تر اینکه پادشاه ایران عروسک خیمه شب بازی آمریکا، انگلیس و اسرائیل بود و ذره ای استقلال از خود نداشت.

 اگر می خواهید قضاوتی کنید لطفاً و حداقل چند کتاب تاریخ صد سال گذشته ایران را خوب و کامل بخوانید؟

 زود قضاوت نکنید من میدانم چه میگویم. 

نه اینکه اینک اوضاع گل و بلبل است و بیکاری و فساد و دزدی و مافیاها و بدبختی و تبعیض و ... نیست؟ چرا هست که قرار نبود باشد؛ ولی این کجا و آنها کجا. 

 قبل از انقلاب به قول منتقدان انقلاب و نظام: پاسپورت ما اعتباری داشت (یعنی غرب بطور کامل حامی رژیم شاه بودند و ۶۰ هزار مستشار آمریکایی کشور و ارتش را اداره می کردند). ولی انقلاب که شد و ایران پر از منابع انرژی از استعمار و استثمار آزاد شد همان غریی های مدافع شاه، که صد سال کشور و ملت را غارت کرده بودند همه دشمن ایران شدند و هماهنگ شروع به تحریم کامل ایران کردند تا انقلاب را در همان نطفه ساقط کنند. 

ولی به کوری آنان ۴۳سال ایستادیم در مقابل هشت سال جنگ ویران کننده؛ ۱۷ هزار ترور و ده ها کودتا و جنگ نرم و براندازی و فتنه های مختلف و تحریم های به قول خودشان فلج کننده؟

تمام جهان غرب و شرق که علیه انقلاب متحد بودند حریف ایران انقلابی نشدند بلکه از لحاظ رشد علمی و فناوری های فوق پیشرفته نانو، بیو، اینفو، کوگنو، سلول های بنیادی و... دفاعی سرآمد جهان شدیم و به ابر قدرتی تبدیل شدیم که در جهان حرف برای گفتن داریم. 

من منتقد جدی کاستی ها سو مدیریت ها و دولتمردان ناتوان در اداره کشور و رانت خواران و فاسدان و مافیاها بوده و هستم و برای همین مدیران دل خوشی از ما ندارند.

 ولی خوشحال هستم با آنکه جهان را گشته و سالها در غرب زندگی کرده ام صریحا بگویم آزادی بیان، حقوق بشر، اخلاق، انسانیت، شرف، جوانمردی و دموکراسی را در ایران انقلابی بیشتر از غرب دیدم و می بینم که مردم در کوچه و خیابان و رسانه ها صریحا حتی رهبری را هم آزادانه نقد می کنند ولی در زمان پهلوی کسی جرئت نداشت کلمه ای علیه پهلوی بگوید؟ 

بله من از انقلاب و اهداف و ارزش های آن و رهبری و نظام دفاع می کنم و افتخار می کنم که مستقل و آزاد هستیم نه نوکر غرب نه نوکر شرق؟ 

فریب فضای مجازی و نمیدانم مستعمره چین و روسیه شدیم را نخورید؟ 

آنها می دانند ایران دیگر ایران سابق نیست که کسی استعمارش کند. 

همکاری و دوستی با احترام متقابل بله ولی غیر آن خیر.

 ملت ایران اجازه هیچ نوع قراداد استعماری را چه با شرق یا غرب نخواهد داد. شعار انقلاب ما نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی است. 

و نکته آخر اینکه در گام دوم انقلاب کاستی ها کج روی ها و اشتباهات را اصلاح خواهیم کرد و با مطالبه گری جدی مردمی خواهان اجرای عدالت و ارزش ها و شعارهای اولیه انقلاب و شهدا و مدافعان حرم هستیم تا ایران اسلامی همانی شود که باید باشد. 

والسلام دکتر علی کرمی ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

نظرات

ارسال نظر

در نظر داشته باشید . . .

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط این پایگاه در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید