اخبار

دریافت لوح‌ برگزیده جشنواره‌ جهادگران علم و فناوری

امروز چهارشنبه یازدهم بهمن ماه 95 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما شاهد اعطای لوح‌ برگزیده جشنواره‌ جهادگران علم و فناوری به دکتر علی کرمی به عنوان رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بودیم که  به دلیل مسافرت  ایشان به جهت شرکت در همایش در استانی دیگر لوح تقدیر را آقای عالی زاده به نمایندگی دریافت کردند.
تجزیه و تحلیل مزایا و معایب بالفعل کشت گیاهان تراریخته در جهان و پیشنهاد راهکارهای سیاستی برای کشور ایران

این نوشتار بیشتر با رویکرد مطالعه مزایا و معایب گیاهان تراریخته بر سلامت محیط زیست و کشاورزی می­ باشد و ضمن بررسی آثار بالفعل کشت این گیاهان بر کشاورزی و محیط زیست، با تجزیه و تحلیل گزارشات موجود، راهکارهای سیاستیِ اصولی برای اتخاذ تصمیمات مقتضی پیشنهاد داده است.
ویژه نامه تراریخته

ویژه‌نامه «تراریخته» را در سایت راسخون که حاوی بیست و دو مقاله علمی با عناوین مختلف و ده‌ سخنرانی و فیلم در رد محصولات تراریخته را ملاحظه فرمایید.
محصولات تراریخته؛ نابودگر نسل‌های آینده

سلامت محصولات تراریخته  GMO) Genetic Modified Organism)  به عنوان یکی از مسائلی است که در ماه‌های گذشته و پس از مطرح شدن در رسانه‌های جهان، به یکی از دغدغه‌های منتقدین این آثار در کشور تبدیل شد. برخی از منتقدین تراریخته، یکی از انتقادات وارد به این محصولات را نامشخص بودن وضعیت سلامت این محصولات می‌دانند.
تأسیس انجمن بیوتکنولوژی توسط دکتر علی کرمی

پروفسور علی کرمی موسس انجمن بیوتکنولوژی در تاریخ ۱۳۷۶/۱۰/۲۱ . استاد دکتر علی کرمی پس از بازگشت از تحصیلات خارج کشور با تلاشی شدید و شخصی گرد آوردن افراد مختلف بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران شد.
پروتکل های صهیونیست ها برای تسخیر جهان

درباره پروتكل های دانشوران ارشد يهود كه متن آن در همين شماره از نظرتان می ‏گذرد، توضيحات زير ضروری است که در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید.
وضع آزادی و حقوق بشر در جهان

این وضع حقوق زنان در عربستان است. علمای عقب مانده وهابی فتوی داده اند که زنان در حد بز و شتر هستند!! و کشورهای غربی مدافع حقوق بشر از آن استقبال کرده اند؟ چون زنان را قبلا در حد اشیاء می دانستند حال ارتقا داده در حد حیوانات میدانند!!