در رسانه ها

مردم وکشاورزان حق دارند بطورشفاف همه چیز را درباره تراریخته‌ها بدانند

محصولات دستکاری شده ژنتیکی کشاورزی "تراریخته"در بوته نقد بخش (3) مردم وکشاورزان حق دارند بطورشفاف همه چیز را درباره تراریخته‌ها بدانند 
سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی

سلامت نیوز:پروفسور علی کرمی،استاد بیوتکنولوژی پزشکی، طی یادداشتی به سلامت نیوز جنبه های ایمنی، حقوقی و اخلاقی تحقیقات بیوتکنولوژی، مهندسی ژنتیک و محصولات تراریخته را مورد بررسی قرار داد. سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید سلامت نیوز: سلامتِ مواد غذایی دستکاری شده ژنتیکی را بدور از حساسیت های سیاسی و جناحی به اطلاع مردم برسانید
یادداشت پروفسور علی کرمی درباره اظهارات تراریخته‌ای وزیر بهداشت

بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران در یادداشتی از وزیر محترم و مردمی بهداشت درخواست کرد ضمن بررسی اسناد و مدارک موجود از کشت انبوه تراریخته‌ها و همچنین برخی تحقیقات که نشان دهنده وجود برنج تراریخته در بازار است پاسخ شفاف و روشنی درباره وضعیت محصولات تراریخته‌ و برچسب زدن آنها در بازار ایران داده شود.
روش‌های جدید دشمن برای حذف با استفاده از عوامل بیولوژیک

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، طی ملاقات‌هایی با نادر طالب‌زاده، که از یک سال‌ونیم پیش در بستر بیماری به سر می‌برد، ترور بیولوژیکی وی را تشخیص داده و به مسئولان روش‌های نوین مبارزه دشمن را گوشزد کرد.
پروفسور علی کرمی بنیانگذار و موسس انجمن

استاد بزرگ علم ژنتیک و بیوتکنولوژی کشورمان با انتقاد از اخراج اساتیدی که دارای مدارج علمی عالی هستند، گفت: اعتقاد من بر این است که یک استاد دانشگاه، یک محقق و یا یک ایرانی که دارای رتبه‌ علمی و تخصصی است تنها موظف به ارائه خدمات در حیطه تخصصی خود نیست، بلکه موظف به اطلاع‌رسانی و آگاه کردن مردم و مسئولان نیز هست.
نادر طالب زاده و علی کرمی از تهدیدات نوین علیه ایران می‌گویند

به گزارش بنیانا ؛ نشست خبری تهدیدات نوین علیه مسلمانان با موضوع بیوتروریسم با حضور « نادر طالب زاده » و دکتر « علی کرمی »، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس و نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی  روز -دوشنبه ۱۱ مردادماه- در سالن اجتماعات خبرگزاری فارس برگزار شد.
بیوتروریسم و تهدیدهای نوین علیه مسلمانان – بخش اول

پروفسور دکترعلی کرمی استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقه ا… (عج) دارای تخصص زیست فناوری (بیوتکنولوژی) پزشکی و فوق تخصص مهندسی ژنتیک و بیولوژی مولکولی حدود ۳۰ سال است که در کنار تحقیقات و تدریس در حوزه های تخصصی دانشگاهی خود در عرصۀ دفاع بیولوژیک، بیوتروریسم و تهدیدهای نوین فعالیت می کند. وی که مسئول پدافند غیرعامل دانشگاه بقیه ا…(عج) است، در گفت و گویی صمیمی و دلسوزانه دربارۀ تهدیدهایی صحبت کرد که دشمنان علیه تشیع و حتی بشریت به کار می گیرند. امید که این گفت و گو سرآغاز فعالیت های بعدی باشد و مقبول طبع شریف امام عصر (عج) قرار گیرد.