نقشه دشمنان ملت ایران در ایام انتخابات

نقشه دشمنان ملت ایران در این هفته،
ضرورت هشیاری مردم و مسئولین و کاندیدهای محترم.

سند مهمی که از درون ‌سازمان‌ های امنیتی امریکا و صهیونیسم‌ بدست آمده است نشان‌ می دهد که دشمنان ملت ایران برای تسلیم شدن ملت ایران در مقابل ابرقدرت ها، نقشه خطرناکی کشیده اند که دارای چهار محور اساسی است

نقشه دشمنان ملت ایران در این هفته،
ضرورت هشیاری مردم و مسئولین و کاندید های محترم.

سند مهمی که از درون ‌سازمان‌ های امنیتی امریکا و صهیونیسم‌ بدست آمده است نشان‌ می دهد که دشمنان ملت ایران برای تسلیم شدن ملت ایران در مقابل ابرقدرت ها، نقشه خطرناکی کشیده اند که دارای چهار محور اساسی است:
۱- تغییر افکار و ارزش های مردم
۲- تغییر باورها
۳- تغییر رفتار
۴- تغییر ساختار
یا در واقع تسلیم شدن ایران در مقابل دشمنان.
آنها به این‌جمع بندی رسیده اند که گزینه نطامی و جنگ سخت با توجه به قدرت دفاعی عظیم ایران بی نتیجه است.
پس باید با جنگ‌ نرم و استفاده از تمام توانمندی های علمی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، غذا، دارو، آرایشی ، بهداشتی، سلامتی و تهدیدات نوین بیولوژیک و بیوتروریسم برای تغییر افکار و ارزش های اسلامی و ایرانی مردم بخصوص جوانان و نسل آینده ایران که عامل اصلی مقاومت در مقابل ظلم و زور و سلطه و استعمار و استثمار ملت ها است استفاده کنند.
آنها نقشه های جدی برای تغییر و نابودی سبک زندگی ایرانی اسلامی ما دارند.
و معتقدند با تغییر افکار، ارزش ها و باور ها، بتدریج رفتار مدیران و جوانان و مردم ایران عوض خواهد شد که در نهایت منجر به تغییر ساختار ایران می شود.
این یعنی تلاش آنها برای نابودی تفکر جهادی، انقلابی گری و دولت مقاومت و  تبدیل آن به مدیران و مردمی، سازشکار، تقلیدی از فرهنگ غرب، رفاه طلب، سست، واداده، سازشکار و در نهایت آرام آرام تسلیم در مقابل دشمن و سقوط انقلاب و در نهایت تبدیل شدن به کشوری  چون عربستان، بازیچه ای در دست مافیای جنگ و قدرت و
 کشور و ملتی عقب مانده و نوکر قدرتمندان.
یعنی از دست دادن عزت و اقتدار ملی و‌تحمل تحقیر و توهین و فلاکت.
بله آنها ۳۰ سال زحمت کشیده اند تا با تغییر آرام افکار ارزش ها و رفتار برخی افراد ضعیف و خود شیفته و دنیا طلب آنها را در مراکز مهم و راهبردی کشور نفوذ دهند تا مجری نقشه های تدریجی و خطرناک دشمن از درون نظام ‌باشند.
ولی دشمن در این نقشه خود یک ‌محاسبه غلط و بسیار فاحش کرده است.
او تفکر، منش و فرهنگ مستقل ‌ایرانیان را نشناخته است که در طول تاریخ، زخم خورده است، کشته داده است ولی هرگز ذلت را نپذیرفته است و اگر مدتی دشمن مردم چیره شدند، ولی ایمان، غیرت، جوانمردی و مبارزه چون آتشی در زیر خاکستر و در قلب و روح مردم شعله ور ماند تا در فرصت مناسب دشمنان ملت را به زیر بکشند و ایران را از سلطه و استعمار رهایی بخشند.
بله ملت غیور، آزادی خواه و صلح طلب ایران شاید با صبر و‌ بردباری مشکلات و حرکات غلط برخی مدیران را تحمل کنند ولی این صبر حد و اندازه ای دارد و ناگهان بر می خیرند و خطاکاران، نفوذی ها و فرصت طلبان سازشکار را بزیر می کشند و مدیرانی انقلابی و مجاهد، پاک، راستگو و جهادی را برای حفظ استقلال و عزت و توسعه و رفاه ایران به قدرت می رسانند.
اینک دشمن ‌باز در نزدیکی انتخابات نقشه  شوم نا امن کردن ‌کشور، تفرقه، اختلافات قومی، و درگیری و فتنه ای دیگر را در سر دارد.
 ولی هشیاری، بصیرت و تجربه عظیم مردم و مسئولین و نهادهای نظارتی از اینهمه توطئه و ترور و فتنه دشمنان همه این‌ توطئه ها را نقش بر آب خواهد کرد.
مردم‌ عزیز ایران: دشمن قصد ایجاد نا امنی، آشوب و فتنه ای دیگر از طریق شبکه های مجازی، ماهواره ای، اینترنتی و ... با انتشار شایعات، تفرقه افکنی، اختلاف افکنی، اغتشاش و درگیری های قومی و جناحی را دارد.
هشیارانه مراقب هرگونه صدا، سخن و حرکت اختلاف و تفرقه و نا امنی باشید. شاید توهین ها، تخریب های زشت، بی ادبی های سخیف، غیر اخلاقی و غیر مستند به کاندید مورد نظر شما، نقشه ایست برای عصبانی کردن هواداران و آغاز درگیری و تفرقه.
آنها این شایعات و توهین های غیر اخلاقی دروغین را بر علیه همه کاندید ها منتشر می کنند تا هواداران را بجان هم بیاندازند. مراقب مطالب تفرقه افکنانه و حرکات مشکوک باشید.
 اینگونه مطالب قطعا غیر قانونی، غیر اخلاقی و فاقد وجاهت و مورد تایید نیست، توجه نکنید و اصلا پاسخ ندهید.
هفته ای حساس را در پیش داریم.
هشیاری، صبر و شکیبایی، تحقیق و مطالعه و حفظ حرمت کاندید ها و تبلیغ و یا نقد مبتنی بر اخلاق و ادب و کرامت ایرانی اسلامی و حفظ وحدت، انسجام و آرامش و مشارکت حداکثری در انتخابات نقشه های دشمنان را خنثی خواهید کرد.
به کاندیدایی رای دهید که ویژگی های زیر را داشته باشد:
 مقتدر، با اخلاق، مدیر، مدبر، انقلابی، جهادی، معتقد به اقتصاد مقاومتی، مردمی، ساده زیست، راستگو، طرفدار محرومین و حل کننده مشکلات جدی اقتصادی و اجتماعی کشور و مردم، بخصوص جوانان.

http://t.me/proffessorkarami

نظرات

ارسال نظر

در نظر داشته باشید . . .

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط این پایگاه در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید